Vizīte pie ginekologa: cik bieži, kad un kāpēc tā nepieciešama
Foto: Shutterstock

Ginekologs ir ārsts, kas uzrauga un palīdz sievietei rūpēties par dzimumveselību, sniedzot konsultācijas, padomus un ieteikumus. Ņemot vērā, ka ārsta apmeklēšana ir ļoti intīms process, sievietei ir ļoti svarīgi atrast savu speciālistu, kam viņa uzticas un ko apmeklē regulāri.

Tomēr daudzām sievietēm joprojām nav īsti skaidrs, cik bieži un kādos gadījumos nepieciešams šo speciālistu apmeklēt. Konsultē "Veselības centrs 4” un "Capital Clinic Riga" ginekoloģe Diāna Strauberga.

Jau ir ierasts, bet vienmēr atgādināšanas vērts – ginekologa apmeklējums profilakses nolūkos jāplāno vienu reizi gadā: lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, lai varētu novērst kādas slimības vai laikus atklātas, labāk izārstēt. Lai sievietei sirds būtu mierīga un ārsts varētu teikt – jūs esat ginekoloģiski vesela.

Pie ginekologa jādodas jebkurā vecumā un jebkurā laikā, ja ir radušās kādas sūdzības par dzimumorgānu veselību. Ginekologs var būt arī ārsts, kuram kā pirmajam jautājat par krūšu veselību.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl