Ārsti teica, ka viņš nestaigās: līgatnietis Ilmārs 11 dienās apminas apkārt Latvijai
Foto: Privātā arhīva foto

Ilmārs Grostiņš ir 45 gadus vecs līgatnietis, kas šovasar apbrauca apkārt Latvijai ar velosipēdu. To viņš izdarīja par spīti tam, ka jau pirms 25 gadiem saskārās ar muguras problēmām, bet pērn ārsti viņam prognozēja skumju nākotni, sakot, ka pēc gada viņš vairs nevarēs pastaigāt. Ilmārs ir pārliecināts, ka viss ir iespējams, bet, lai tas notiktu, ir jāstrādā.

Kādreiz viņš sevi uzskatīja par neveiksminieku, kas nespēj piepildīt savus sapņus, bet nolēma, ka tā dzīvot nevēlas. Pirms apmēram pieciem gadiem Ilmārs sāka mainīt savu dzīvi atmeta smēķēšanu, pievērsās riteņbraukšanai un vēlāk atteicās arī no alkohola lietošanas. Tagad viņš strādā spēļu zālē par apsargu, kaļ plānus citiem ne mazāk izaicinošiem projektiem un labprāt dalās ar savu stāstu, lai parādītu līdzcilvēkiem, ka ikviens cilvēks jebkurā vecumā var mainīt savu dzīvi, ja vien sakārto savu prātu un sāk pamanīt pozitīvo.

Ilmārs atklāj, ka 1700 kilometrus mērojis 11 dienās un pēc tā vēlējies sēsties uz velosipēda un braukt atkal. Piedzīvojums bijis neskaitāmu patīkamu mirkļu pilns un satikti daudzi labsirdīgi, atvērti un patīkami cilvēki.

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl