Modelis Mikus Lasmanis: es kopju spēju uz sievu vienmēr lūkoties īpaši

Runājot par to, kā viņš redz sievietes savā darbā un kā viņš skatās uz savu sievu, modelis Mikus Lasmanis norāda, ka viņš uztrenējis savu redzi tā, ka spēj paskatīties it kā "cauri". Viņš neredz tikai sievietes fizisko ķermeni, bet gan viņas būtību un visu, kas kopā piedzīvots.

"Es nezinu, vai tas ir kaut kā, ka tā redze tāda ir izveidojusies," raidījumā "Starp mums runājot" stāsta Lasmanis, piebilstot, ka viņš vairs neskatās uz sieviešu ķermeņiem savā darbā. Viņš tiem "redz cauri". Modelis skaidro: "bet es pats esmu kopis to redzi, lai es varu paskatīties uz savu sievu vienmēr tā visīpašāk." Viņš arī norāda, ka, ļaujoties izlaidībai, arī tā redze, kas ļauj skatīties citādāk, paliek slinka.

"Es esmu redzējis savu sievu visās tajās situācijās, kurās mēs esam gājuši cauri. Es esmu redzējis viņas drosmi, viņas skaistumu, viņas uzticību man, un tas veido citu tādu ķermeni, uz kuru es skatos, un katru reizi, kad es paskatos uz viņu, es redzu to."

Source info

DELFI Viņa


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl