Foto: LETA

Valsts policija sākusi kriminālprocesu saistībā ar vairākiem vienlaicīgi izraisītiem ugunsgrēkiem Jāņu naktī Krustpils pagastā, pirmdien vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".

Portāls "tv3.lv" ziņo, ka Jāņu nakts svinības Jēkabpils novada Krustpils pagastā beigušās ar vairākiem vienlaicīgiem ugunsgrēkiem, ko varētu būt izraisījis kāds vietējiem iedzīvotājiem nezināms vīrietis – piromāns.

Sākotnēji ticis ziņots par trim degšanas epizodēm, taču pirmdienas vakarā policijā "tv3.lv" precizēts – veiktas piecas dedzināšanas, kuru laikā aizdedzināti divi šķūnīši, garāža, mikroautobuss, mopēds un arī kāda vieglā automašīna.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu vai citādā vispārbīstamā veidā vai ja tā izdarīta lielā apmērā, vai ja tās rezultātā vainīgā neuzmanības dēļ iestājusies cilvēka nāve vai izraisītas citas smagas sekas.

Par šādu pārkāpumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Iespējamais vainīgais šobrīd tiek meklēts.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!