Fоtо: LETA

Piektdienas vakarā un naktī uz sestdienu, 29. jūniju, Valsts policija (VP) Rīgā, Tallinas ielas kvartāla apkaimē, rīkoja profilaktiskos pasākumus ar mērķi apkarot narkotisko vielu nelikumīgu apriti. Pārbaudēs tika piesaistīts arī Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes kinologs ar dienesta suni, un atsavinātas dažādas narkotikas, portāls "Delfi" uzzināja VP.

Laika posmā no pulksten 18 līdz trijiem naktī, pārbaudot personas, kas bija ieradušās apmeklēt Tallinas ielas kvartāla izklaides vietas, likumsargi pie astoņām personām atrada narkotiskās vielas un narkotiku glabātājus aizturēja. Kopumā no personām atsavināts 21 grams marihuānas, 9 grami kokaīna, divi grami hašiša un divi grami amfetamīna.

Pret aizturētajām personām uzsākti kriminālprocesi par narkotisko vielu nelikumīgu iegādāšanos un glabāšanu.

Tāpat tika aizturēta viena meklēšanā esoša persona, kas iepriekš bija aizturēta par braukšanu reibumā un izvairījās no izmeklēšanas darbībām. Aizturētajai personai piemērots apcietinājums.

VP līdzīgus reidus, kas vērsti uz ielu noziedzības un narkotisko vielu apkarošanu dažādās pilsētas vietās rīko regulāri un to darīs arī turpmāk.

Likumsargi atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !