Foto: Shutterstock

Rīgā šonedēļ trīs pusaudzes stiprā alkohola reibuma dēļ no tirdzniecības centra hospitalizētas uz slimnīcu, informēja Rīgas pašvaldības policija.

Otrdienas vakarā Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu, ka tirdzniecības centra "Akropole Rīga" apsardzes darbinieki apturējuši trīs nepilngadīgas jaunietes, kuras atrodas stiprā alkohola reibumā.

Ierodoties notikuma vietā, likumsargus sagaidīja apsardzes darbinieki, kuri ieaicināja telpās, kur uz zemes urīna un vēmekļu peļķē sēdēja 13 gadus veca jauniete.

Pēc mirkļa apsardzes telpās tika ievestas vēl divas 14 gadus vecas pusaudzes, no kurām tikai viena spēja patstāvīgi pārvietoties un komunicēt ar policistiem, bet otra bija tādā reibumā, ka neorientējās laikā un telpā.

Ņemot vērā situāciju, ar nelielu laika starpību notikuma vietā ieradās meiteņu vecāki.

Lai pārliecinātos par nepilngadīgo pusaudžu veselības stāvokli, uz notikuma vietu izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, kura ar vecāku klātbūtni hospitalizēja 13 gadus veco jaunieti.

Viena no pusaudzēm skaidroja, ka visas trīs dzēra degvīnu, pēc kā plānoja braukt uz basketbola spēli.

Vēlāk notikuma vietā ieradās vēl divas ārstu brigādes, kuras ar vecāku klātbūtni hospitalizēja pārējās divas nepilngadīgās meitenes.

Saistībā ar notikušo policija sākusi vairākus administratīvā pārkāpuma procesus, kuros tiks vērtēta gan jauno meiteņu, gan viņu vecāku atbildība.

Policija aicina vecākus sekot līdzi savām atvašu gaitām rudens skolēnu brīvlaikā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!