Foto: Pixabay
Pagājušajā nedēļā Valsts policijā (VP) tika saņemta informācija par kādu cilvēku Jelgavā, kurš automašīnā lielā daudzumā pārvadājot narkotikas. Likumsargi apturēja automašīnu, par kuru ziņoja vīrietis un konstatēja, ka tajā nekas neatradās. VP noskaidroja, ka vīrietis apzināti melojis policijai, lai sagādātu nepatikšanas un satraukumu savai bijušajai draudzenei, portālu "Delfi" informēja policijā.

Pret vīrieti ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

17. janvārī VP "Facebook" vietnē saņēma vēstuli, kurā vīrietis informēja par automašīnu "Audi", kura minētās dienas vakarā noteiktā laikā dosies uz Jelgavu, un kurā atradīšoties liels daudzums narkotisko vielu ar mērķi tās realizēt. Vēstules beigās vīrietis izsaka lūgumu likumsargiem šo automašīnu pārbaudīt. Policisti apturēja mašīnu Jelgavā, Miera un Bauskas ielu krustojumā.

To vadīja sieviete, kura labprātīgi uzrādīja salona un bagāžnieka saturu, un nekādas aizliegtās vielas automašīnā neatradās. Likumsargi precizēja, kurš, viņasprāt, vēlētos izspēlēt ar viņu šādu joku, uz ko sieviete norādīja, ka viņas bijušais draugs. Informācija sakrita ar ziņotāju, kurš sniedzis nepatiesu informāciju likumsargiem.

VP devās pie vīrieša, kurš informēja policistus par narkotisko vielu apriti un noskaidroja, ka vīrietim ar sievieti esot konflikts un viņš šādu ziņojumu sniedzis ar mērķi sagādāt problēmas bijušajai draudzenei.

Vīrietis skaidro, ka viņš apzinās, ka izdarījis pārkāpumu, kā arī izdarīto nožēlo. Policija uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu par ko piemēro naudas sodu no 35 līdz 210 eiro.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!