Foto: F64
Nedēļas nogalē slimnīcās ārstēto Covid-19 pacientu kopskaits Latvijā ir palielinājies no 167 līdz 199, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotā informācija.

Kopumā pēdējās diennakts laikā Latvijā stacionāros ievietoti 19 Covid-19 pacienti, bet no slimnīcām izrakstīti seši.

No visiem stacionāros esošajiem Covid-19 pacientiem 97 cilvēkiem Covid-19 ir pamatdiagnoze. Tostarp no stacionētajiem, kuriem Covid-19 ir pamatdiagnoze, 95 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet divi ir ar smagu slimības gaitu.

Jau ziņots, ka aizvadītajās trīs diennaktīs Latvijā veikts 7281 Covid-19 izmeklējums, reģistrēti 2566 jauni inficēšanās gadījumi, bet ziņots par mirušajiem nav, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
Aizvadītajā nedēļā, no 18. jūlija līdz 24. jūlijam, jaunatklāto Covid-19 gadījumu skaits pieaudzis par 56%. Salīdzinājumā ar iepriekšējo nedēļu, vidēji dienā tika reģistrēti 1225 gadījumi, informēja SPKC.

Kā portālam "Delfi" sacīja SPKC pārstāve Ilze Arāja, šobrīd pārsvarā visvairāk testējas cilvēki ar saslimšanas simptomiem, kā arī vēlāk testu taisīt ierodas saslimušo kontaktpersonas, kurām vēlāk parādās simptomi.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!