Foto: Saeima

"Latvijai un Armēnijai ir daudzas kopīgas vērtības, ko apliecina arī mūsu veiksmīgā ekonomiskā sadarbība, un tas paver iespējas vēl plašākam dialogam," trešdien sacīja Saeimas priekšsēdētājas biedre Dagmāra Beitnere-Le Galla (K), iepazīšanās vizītē tiekoties ar Armēnijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Hovhannesu Igitjanu.

"Mūsu līdzšinējā pieredze Covid–19 pandēmijas apstākļos, kuras laikā mēs esam daudz strādājuši, lai attīstītu informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, sniedz iespējas pieredzes apmaiņai un aktīvam parlamentārajam dialogam," pārrunājot parlamentārās sadarbības attīstības iespējas, vēstniekam pauda Beitnere-Le Galla.

Saeimas priekšsēdētājas biedre atzinīgi vērtēja Armēnijas apņemšanos turpināt demokrātiskās reformas, īpaši tieslietās un korupcijas novēršanas jomā, portālam "Delfi" sacīja Saeimas preses dienestā.

Beitnere-Le Galla norādīja, ka Latvija ir ieinteresēta stiprināt sadarbību ar Armēniju gan divpusējā, gan Eiropas Savienības līmenī, tai skaitā Austrumu partnerības ietvaros. Puses bija vienisprātis par nepieciešamību veicināt plašākus kontaktus arī kultūrā un izglītībā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!