Foto: ASV vēstniecība Rīgā

Plānotas ostas vizītes ietvaros sestdien, 20. augustā, Rīgā ieradās ASV Jūras spēku kuģis "USS Arlington" (LPD 24) un desanta kuģis "USS Gunston Hall" (LSD 44) ar 22. jūras kājnieku ekspedīcijas vienību (MEU), portālu "Delfi" informēja ASV vēstniecībā Rīgā.

Kā norādīja vēstniecībā, "USS Arlington" un "USS Gunston Hall" kuģu klātbūtne Latvijā balstās uz spēcīgām un ilgstošām attiecībām starp ASV un Latviju, kā arī uzsver pieaugošās sadarbspējas starp ASV un NATO sabiedrotajiem un partneriem.

"USS Arlington" un "USS Gunston Hall" kuģu vizīte notika pēc tam, kad jūlija sākumā Rīgā ieradās Ārleja Bērka klases kuģis-iznīcinātājs "USS Arleigh Burke" (DDG 51).

Kuģu vizītes ietvaros "USS Arlington" uz klāja uzņems ASV vēstniecības darbiniekus, savukārt "USS Gunston Hall" rīkos ekskursijas ASV vēstniecības darbiniekiem un Latvijas valsts amatpersonām, informēja vēstniecībā.

Abu ASV kuģu norīkotie jūrnieki un jūras kājnieki iepazīs Rīgu un piedalīsies ekskursijās Vecrīgā un Gaujas Nacionālajā parkā, atklāja vēstniecībā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!