Foto: Kadrs no video
Otrdienas, 27. jūnija, pēcpusdienā bojājums konstatēts pacēlājam, ar kuru var nokļūt uz jauno Ezera ielas gājēju tiltu dzelzceļa šķērsošanai. Tilta uzturētājs VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) defektu novērsa pāris stundu laikā. Uzņēmumā arī noliedz, ka bojājuma iemesls ir vandalisms.

Jau ziņots, ka jaunais dzelzceļa pārvads atklāts 5. jūnijā. Jau atklāšanas dienā tas raisīja plašu tvitera lietotāju sašutumu par potenciālo pārvada bīstamību.

Mēnesis nav pagājis – jau nestrādā

Ziņa par to, ka pārvada pacēlājs nedarbojas, parādījās otrdienas pēcpusdienā. Video liecina, ka nestrādā pacēlāja izsaukuma poga. Tajā deg sarkanā gaisma, signalizējot par bojājumu.

Ieraksta autors turklāt norāda, ka uz lifta iztrūkst informācijas, kur vērsties, ja pacēlājs pārstājis darboties. "Vai tas ir normāli, ka uz lifta durvīm nav nekādas informācijas, kam zvanīt? Ko darīt cilvēkam ratiņkrēslā, ja viņš uzbraucis augšā un netiek lejā?" vaicāja lietotājs.

Novērsts pāris stundu laikā

Kā uzņēmumā LDz noskaidroja portāls "Delfi", tad tūdaļ pēc ziņas publiskošanas "Twitter" uzņēmuma darbinieki devās apsekot gājēju tiltu Ezera ielā. 

Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.

Lūdzu, uzgaidi!

Pielāgojam Tev piemērotāko abonēšanas piedāvājumu...

Loading...

Abonēšanas piedāvājums nav redzams? Lūdzu, izslēdz reklāmu bloķētāju vai pārlādē lapu.
Jautājumu gadījumā raksti konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!