Foto: LETA
"Reģionu Alianse" 11.marta valdes sēdē tika izvērtēti potenciālie deputātu kandidāti izvirzīšanai gaidāmajās Eiropas Parlamenta vēlēšanās no topošās politiskās apvienības "Latvijas Reģionu apvienība"(LRA), kā arī izskatīti iesniegumi par jauno biedru uzņemšanu.Partijā tika uzņemts nupat atstādinātais NMPD direktora vietnieks Mārtiņš Šics, neatkarīgās Saeimas deputātes Inga Vanaga un Inga Bite, Jelgavas novada Domes deputāts Kārlis Rimša, Jānis Mārtiņš Skuja u.c.

"Mums ir pietiekami daudz spēcīgu potenciālo pretendentu, kurus virzīsim no "Reģionu Alianses" un kandidātu saraksts praktiski ir nokomplektēts.Tie ir cilvēki, kuri, mūsuprāt, var godam pārstāvēt un prasmīgi pastāvēt par Latvijas interesēm Eiropas Savienībā. Mūsu izvēlētajiem deputātiem, tautas pārstāvjiem Eiropas Parlamentā būs jāveltī visi spēki, lai strādātu Latvijas iedzīvotāju labā," uzsver "Reģionu Alianses" valdes priekšsēdētājs Andrejs Ence." Mūsu partijai nav kopēja valoda atrodama ar tām partijām un cilvēkiem, kuriem bijusi dota liela tautas uzticība un iespēja rīkoties, bet kuri to izniekojuši vai izsaimniekojuši.Līdz ar to pat netiek izskatīta iespēja sadarboties ar A.Šlesera un E.Repšes pārstāvētātajiem politiskajiem spēkiem. Mēs apvienosim spēkus ar tām partijām, ar tiem cilvēkiem, ar kuriem ir kopēji mērķi, vērtības un vienots redzējums mērķu sasniegšanai. Mūs vada rūpes un atbildība par Latvijas nākotni, par zemi, kur dzīvojam un cilvēkiem mums līdzās."

"Reģionu Aliansei" un Vidzemes partijai kopā ir vairāk kā 700 biedri un jaunizveidotā reģionālā apvienība piedalīsies gan Eiropas Parlamenta, gan Saeimas vēlēšanās.Interesi par iespēju iesaistīties apvienībā jau šobrīd ir izteikušas vairākas politiskās partijas, kuras pēc apvienības nodibināšanas tiek aicinātas tai pievienoties vai noslēgt savstarpējās sadarbības līgumu.

Ikšķiles partija "Apvienība "Iedzīvotāji"" valdes sēdē jau pieņēmusi lēmumu pievienoties topošajai" Latvijas Reģionu apvienībai".

Atbalstu apvienības dibināšanai izteikuši arī citi reģionālie līderi: Mērsraga novada pašvaldības vadītājs Lauris Karlsons, Mālpils novada pašvaldības vadītājs Aleksandrs Lielmežs un citi.
Apvienības dibinātāji ir pārliecināti, ka LRA varētu pārstāvēt vismaz pusi no Latvijas pašvaldībam.

"Reģionu Alianse" atgādina biedriem un sadarbības partneriem, ka Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu pieteikumus pieņem līdz š.g. 14.martam, plkst.12:00.

Papildu informācija:
Andrejs Ence, partijas "Reģionu Alianse" priekšsēdētājs
Tālr.: 29491860
E-pasts: birojs@regionualianse.lv

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!