Foto: Zuma Press/Scanpix/LETA

Krievijas okupētajā Krimā Čaudas ragā Krievijas armijas poligonā, no kura okupanti uz Ukrainu raida lidrobotus "Shahed", izcēlies ugunsgrēks, vēsta "Radio Brīvība".

Ugunsgrēks redzams no satelīta uzņemtajos attēlos. Tie publicēti NASA ugunsgrēku monitoringa tīmekļa vietnē.

Atbilstoši provizoriskajai informācijai ugunsgrēks izcēlies Feodosijas līča dienvidaustrumu piekrastē.

Nav zināms, kas izraisījis ugunsgrēku. Pēdējās dienās nav ziņots par raķešu vai lidrobotu triecieniem šim Krimas apvidum.

Kā norāda Ukrainas Bruņoto spēku pārstāvji, militāro poligonu izmanto Krievijas armija, lai uz mērķiem Ukrainā raidītu bezpilota lidaparātus "Shahed".

Amatpersona: Vovčanskā turpinās ielu kaujas

Situācija Harkivas apgabala Vovčanskā ir mainīga, tur turpinās ielu kaujas, trešdien pavēstīja Harkivas apgabala kara administrācijas vadītājs Olehs Siņehubovs.

"Attiecībā uz situāciju Vovčanskā. Situācija ir nepastāvīga. Ielu kaujas turpinās. Bloķēti vairāki desmiti okupantu vienā no Vovčanskas pilsētas rūpniecības uzņēmumiem. Krievi cenšas izlauzties, taču šajā virzienā cieš pastāvīgus zaudējumus," platformā "Telegram" pauda Siņehubovs.

"Mūsu karaspēka uzdevums ir nodarīt maksimālus zaudējumus Lipcu un Vovčanskas virzienos. Turklāt iznīcināt maksimālu daudzumu dzīvā spēka, militārās tehnikas un ieroču," uzsvēra apgabala vadītājs.

"Tas tur faktiski arī notiek visu diennakti", piebilda Siņehubovs.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!