Fоtо: AFP/Scanpix/LETA

Vairākās ASV militārajās bāzēs Eiropā, arī Vācijā, aizvadītajā nedēļas nogalē izsludināta paaugstināta trauksme saistībā ar bažām par iespējamu teroristu uzbrukumu.

Pentagons šajās karabāzēs izsludinājis otro augstāko drošības līmeni, atsaucoties uz divām vārdā nenosauktām ASV valdības amatpersonām, ziņo telekanāls CNN.

Šo drošības līmeni, kas pazīstams ar nosaukumu "Charlie", nosaka, ja Pentagons ir saņēmis ticamu izlūkinformāciju par iespējamu teroristu uzbrukumu. Ir vēl tikai viens augstāks drošības līmenis "Delta", kas tiek izsludināts, ja terorakts jau noticis vai ir nenovēršams.

"Ir ticama informācija, kas norāda uz uzbrukumu ASV bāzēm aptuveni tuvākās nedēļas laikā," telekanālam "Fox News" sacījusi ASV aizsardzības jomas amatpersona, kuras vārdu telekanāls neatklāj.

Tikmēr Pentagons paziņojis, ka, "ņemot vērā vairākus faktorus, kas var ietekmēt ASV karavīru un viņu ģimenes locekļu drošību un aizsardzību Eiropā, ASV Eiropas pavēlniecība vasaras mēnešos divkāršo savus centienus, lai pastiprinātu modrību".

Sīkākas ziņas par draudu raksturu netiek sniegtas.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !