Foto: AFP/Scanpix/LETA
"Ebreju aģentūra" noliedz iepriekš medijos izskanējušās ziņas, ka tai Maskava pavēlējusi pārtraukt darbu Krievijā, un norāda, ka tā joprojām ir darboties spējīga, ziņo medijs "All Israel News".

Organizācija publicēja ziņojumu, kurā teikts, ka no Krievijas valdības nav saņemti norādījumi pārtraukt "Ebreju aģentūras" darbību.

"Jāpaskaidro, ka Krievijas varas iestāžu veiktās pārbaudes ietvaros un pēc administratīvās pārbaudes procedūras, kas ilga vairāk nekā gadu, aģentūras Maskavas birojos nesen saņēma vēstuli no Krievijas varas iestādēm. Tajā iekļautas piezīmes un kritika par pārbaudē pārskatītajām tēmām," sacīja aģentūra.

Vēstulē minēti "galvenokārt administratīvi jautājumi un norādes uz problēmām, kas, pēc tās autoru domām, ir kritiskas un to iespējamās tiesiskās sekas," skaidro "Ebreju aģentūra"

Iepriekš tika vēstīts, ka medijs " The Jerusalem Post" ziņoja par Krievijas valdības pavēli "Ebreju aģentūrai" nekavējoties pārtraukt savu darbību valstī, apgalvojot, ka aģentūra nelegāli vākusi informāciju par Krievijas pilsoņiem un nodevusi datus, pārkāpjot likumu.

Savukārt Jigals Palmors, "Ebreju aģentūras" Starptautisko attiecību nodaļas vadītājs, paziņoja medijam ""The Times of Israel", ka Krievija nepieprasa, lai organizācija izbeidz savu darbību.

"Nebija nekāda pieprasījuma par darbības izbeigšanu, nebija nekādu ultimātu un nekādu termiņu," sacīja Palmors.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!