Foto: F64

Pirmdien no ASV kuģa "Arleigh Burke" Baltijas jūrā iekritis un gājis bojā amerikāņu karavīrs, vēsta TV3, atsaucoties uz lietuviešu kolēģiem "tv3.lt".

ASV flote bojāgājušo identificējusi kā ierindnieku Deividu L. Spīrmenu, kurš dzīvojis Ziemeļkarolīnā. Viņš iznīcinātāja apkalpei pievienojās aprīlī pēc tam, kad Ilinoisā bija pabeidzis mācības.

"Šim izcilajam jauneklim bija ārkārtīgi pozitīva ietekme uz "Arleigh Burke". Visas manas komandas domas un lūgšanas ir ar D. L. Spīrmena ģimeni un draugiem. Izsakām visdziļāko līdzjūtību par šo zaudējumu," atsaucoties uz "Navy Times", iznīcinātāja komandieri Pītu Flinnu citē "tv3.lt". Sīkāka informācija par notikušā detaļām nav sniegta.

Nesen Lietuvā, Klaipēdā, mira kāds cits ASV karavīrs pēc tam, kad viņa vadītā automašīna nobrauca no tilta un iekrita upē.

Vēlāk medijam "Stars and Stripes" izdevās identificēt bojāgājušo bruņoto spēku pārstāvi - tas bija 30 gadus vecais Teksasā bāzētais štāba seržants Roberts Magallans, kurš Lietuvā atradās pagaidu norīkojumā, vēsta TV3.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!