Foto: F64

Polijas Žurnālistu asociācija par noziegumiem, kas pastrādāti pret Ukrainas mierīgajiem iedzīvotājiem, aicina tiesāt ne tikai "bandītus Krievijas formās", bet arī "Kremļa režīma propagandistus", kas sevi uzdod par žurnālistiem.

Kremļa rupori ne tikai dezinformē pasaules sabiedrību par Krievijas karu pret Ukrainu, bet arī aicina cīnīties pret ukraiņiem Putina un viņa galma imperiālistisko interešu vārdā, norāda poļu žurnālisti.

Galvenos Krievijas propagandistus Margaritu Simonjanu, Vladimiru Solovjovu, Dmitriju Kisiļovu un Olgu Skabajevu pēc Krievijas diktatora krišanas ir jātiesā kā kara noziedzniekus, aicina asociācija.

"Tās ir pašas pazīstamākās Krievijas propagandas sejas. Diemžēl, to ir krietni vairāk, ņemot vērā, ka Krievijā šobrīd vispār nav brīvu mediju. Manipulācija, dezinformācija un galvenais - naida kurināšana un aicinājumi slepkavot nevainīgus cilvēkus neatkarīgā valstī nekad netiks uzskatīti par žurnālistiku, bet Krievijas propagandas centri nekad nekļūs par masu informācijas līdzekļiem," uzsver poļu žurnālisti.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!