Foto: Kadrs no video

Ukrainas drona operators iznīcinājis mežā izvietotu okupantu blindāžu, meistarīgi tajā ievadot bezpilota lidaparātu ar sprāgstvielām, liecina taktiskās grupas "Adam" paziņojums un video.

No drona filmētajā video redzams, ka operators to vada sarežģītos apstākļos, manevrējot mežā starp kokiem.

Video noslēgumā lidaparāts ielido zem maskēšanās pārsega un pa durvīm iekšā tieši okupantu blindāžā. "Piegāde līdz durvīm," teikts taktiskās grupas "Telegram" ierakstā.

No cita drona filmētā video redzams, kā pēc sprādziena virs meža paceļas dūmi.

Krievijas pilna mēroga iebrukums Ukrainā ar raķešu apšaudēm, uzlidojumiem un sauszemes spēku ienākšanu sākās 2022. gada 24. februāra rītā. Kā vienu no iebrukuma mērķiem Krievija sākotnēji minēja Ukrainas "denacifikāciju".

Okupanti Ukrainā cietuši smagus zaudējumus un tiek apsūdzēti apzinātā civiliedzīvotāju nogalināšanā, kā arī par citiem kara noziegumiem. Okupantu zvērības masveidā sāka nākt gaismā pēc tam, kad ukraiņi viņus padzina no Kijivas apkārtnes, piemēram, Bučas.

Krievijas attieksmi pret ukraiņiem, tostarp nogalinot un veidojot filtrācijas nometnes, raksturo šis "fašisma manifests", ko publicēja Kremļa propagandas ziņu aģentūra "RIA Novosti".

Kopumā karš Ukrainā turpinās kopš 2014. gada, kad Krievija okupēja Krimas pussalu un aizsāka karu Ukrainas austrumos.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!