Foto: Kolumbusas Blue Jackets publicitātes foto

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas "Blue Jackets" ģenerālmenedžeris Jarmo Kekelainens komandas spēlētājiem, tostarp latviešu vārtsargam Elvim Merzļikinam, atvainojies par nu jau atlaistā trenera Maika Bebkoka nolīgšanu.

Svētdien "Blue Jackets" no galvenā trenera amata atlaida pretrunīgi vērtēto Bebkoku, kaut gan speciālists šo amatu ieņēma vien divarpus mēnešus. Šāds pavērsiens notika pēc skandāla, kurā treneris, individuāli tiekoties ar komandas spēlētājiem, aicinājis viņus uz TV ekrāna pieslēgt telefonus, lai parādītu savu ģimeņu fotogrāfijas, tādējādi pārkāpjot hokejistu privātumu.

"Blue Jackets" veterāni Būns Dženers un Džonijs Gudro to neuztvēra kā privātuma pārkāpumu, to akcentējot arī kluba izplatītajā paziņojumā, taču aizkulisēs citiem hokejistiem šāda trenera prasība šķitusi nepieņemama. Vēlāk NHL spēlētāju asociācija (NHLPA) sāka izmeklēšanu, jo vairāki gados jauni hokejisti neesot jutušies komfortabli ar Bebkoka metodēm. Asociācija pēc tam izdarījusi spiedienu uz Kolumbusu, mudinot atlaist Bebkoku.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!