Meklē telpas savam uzņēmumam? 'Delfi' piedāvā jaunu risinājumu
Mūsdienīgas, ērtas un dažādām prasībām atbilstošas telpas ir viens no darbinieku labbūtības pamatakmeņiem, kas balsta uzņēmuma produktivitāti un kopīgo mērķu sasniegšanu, tāpēc Latvijā vadošais ziņu medijs "Delfi" kopā ar nekustamā īpašuma nozares pārstāvjiem piedāvā jaunu sadaļu "Vieta tavam biznesam" – platformu, kurā vienkopus atrodamas Rīgā modernākās un funkcionālākās komercplatības, kas tiek piedāvātas nomai.
Mēs darbā pavadām lielu daļu sava laika un piemērotu telpu izvēlei jābūt rūpīgi pārdomātam solim. Daudzo īres sludinājumu gūzmā ātri iespējams apjukt, un mūsu mērķis ir atvieglot komerctelpu meklējumus, lai tiktu izdarīta pareizā izvēle. "Delfi" paceļ nākamajā līmenī tradicionālo sludinājumu saturu, piedāvājot daudzpusīgāku, plašāku un vizuāli tīkamāku atspoguļojumu par nekustamā īpašuma tirgus aktualitātēm un īres piedāvājumiem.

Šajā platformā atradīsiet mūsu sadarbības partneru veidotus materiālus, kas ļaus vairāk uzzināt par biznesa vajadzībām pieejamām platībām. Pateicoties saistošām vizualizācijām, varēsiet izzināt biroju ēku potenciālo pielietojumu, funkcionalitāti un arī interjeru. Savukārt interaktīva objektu karte sniegs vēl detalizētāku priekšstatu par komerctelpu īres iespējām Rīgā.
Projekts "Vieta tavam biznesam" ir "Delfi" komandas iniciatīva, kas veicinās nekustamā īpašuma nozares pārredzamību un pieejamību Latvijā. Pateicoties interaktīvai kartei, uzņēmēji ātri un efektīvi var atrast komercplatības Rīgā. Rakstu sadaļa piedāvās saturu, kas var gan palīdzēt izdarīt pareizo izvēli par biroja telpām savam biznesam, gan arī ļaus saprast, kas notiek nekustamā īpašuma tirgū kopumā. Es ceru, ka šis projekts kļūs par labu piemēru tam, kā "Delfi" un NĪ sektors var strādāt sinerģiski, lai sniegtu reālu vērtību gan uzņēmējiem, gan plašākai sabiedrībai.
Konstantīns Kuzikovs, AS "Delfi" valdes priekšsēdētājs
Vietne "Vieta tavam biznesam" paredzēta ne tikai tiem, kuri ir telpu meklējumos, bet arī pašiem izīrētājiem. Dažādu būvprojektu un biznesa centru attīstītājiem tā ir iespēja uzrunāt plašāku auditoriju, saistoši parādot un pastāstot par nomas iespējām viņu ēkās.

Dalībai projektā atsaukušies jau vairāki partneri – šobrīd ikviens var iepazīties ar "Skanstes City", "Elemental Business Centre", "New Hanza biroji" un "River Properties" piedāvātajām platībām.

"Pēdējos pāris gados novērojama liela aktivitāte A klases biroju segmentā – gan piedāvājuma ziņā, gan arī klientu vēlmēs atrasties mūsdienīgās, ilgtspējīgās, energoefektīvās un vides, sociālajiem un pārvaldības jautājumiem atbilstošās ēkās. Tādēļ vēlamies izmantot iespēju ar "Delfi" mediju projektu plašāk komunicēt par "Elemental Business Centre" biroju nomas kompleksu, kas ir šo minēto klientu nepieciešamību čempions," tā Imants Krēsliņš, "Elemental Business Centre" pārdošanas vadītājs.
Novērtējam, ka "Delfi" izceļ šo aktuālo biznesa centru tēmu, lai lasītāji un uzņēmumi var iepazīties ar kvalitatīvu informāciju un pieņemt informētu lēmumu par biroja telpu nomu.
Imants Krēsliņš, "Elemental Business Centre" pārdošanas vadītājs
"Jau šobrīd "Elemental Business Centre" rada jaunu Skanstes veidolu, ko var novērtēt ikviens garāmgājējs. Un jau pavisam drīz oktobrī projekta būvniecība tiks pabeigta un ēkas tiks atvērtas gan pirmajiem nomniekiem, gan citiem interesentiem apskatei. Ņemot vērā tirgus apstākļus, esam sasnieguši ārkārtīgi labu rezultātu, šī gada laikā iznomājot 75% no iznomājamās platības. Tādēļ ir pēdējais brīdis pievienoties – aicinām uzņēmumus nākt ciemos uz "Elemental Business Centre" apskatīt pieprasītākās biroju telpas Rīgā," piebilst Krēsliņš.