Foto: Publicitātes foto
Vai krāpšanās attiecībās veicina toleranci pret korupciju valstī? Kā rīkoties, ja tiek pieprasīts kukulis, bet darījumu noslēgt prasa paša privātās vai biznesa intereses? Ko darīt, ja kaimiņš, izrādās, ir korumpants? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes meklēs domnīcas "Krāpšana attiecībās un korupcija sabiedrībā – sakritība vai loģisks turpinājums?" dalībnieki.

Aicinām sekot domnīcas tiešraidei Delfi.lv jau 30. augustā plkst. 12:00.

Domnīcas dalībnieki: Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja pārstāve Inta Nolle; Latvijas Darba devēju konfederācijas prezidents Andris Bite; Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras padomes prezidents Aigars Rostovskis; PROVIDUS pārstāvis Valts Kalniņš; klīniskā psiholoģe Kristīne Balode; sabiedrības pārstāvis Jānis Bērziņš.

Domnīcas moderators – Sanda Dejus.

Tiešraides skatītājiem būs iespējams piedalīties balsošanā par domapmaiņas jautājumiem un izvērtēt, vai pastāv saistība starp negodprātību privātajā dzīvē un pielaidīgumu pret korupciju valstī.

Kampaņa īstenota projekta "Atbalsts trauksmes celšanas sistēmas izveidei Latvijā" ietvaros. Atbalsts kampaņas īstenošanai saņemts no EEZ grantu 2014.–2021. gada perioda programmas "Starptautiskā policijas sadarbība un noziedzības apkarošana". Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības iesaisti, ziņojot par korupciju un citiem latentiem noziegumiem, vienlaikus sniedzot iedzīvotājiem drošu un ērtu ziņošanas kanālu, kā arī pilnveidojot KNAB kompetenci koruptīvu noziegumu atklāšanā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!