Saeima pēc opozīcijā esošo "Apvienotā saraksta", Nacionālās apvienības, "Latvija pirmajā vietā" un pie frakcijām nepiederošo kopā 34 deputātu priekšlikuma nolēmusi izveidot parlamentārās izmeklēšanu komisiju par "Rail Baltica" projekta virzībā pieļautajām kļūdām. Par "Rail Baltica", darbu pie nodokļu izmaiņām, valdības un Saeimas darbu žurnāliste Alina Lastovska 17. jūnijā raidījumā "Spried ar Delfi" diskutēja ar parlamenta opozīcijas pārstāvjiem Edgaru Tavaru (AS), Ināru Mūrnieci (NA), Kristapu Krištopanu (LPV) un Alekseju Rosļikovu ("Stabilitātei").

Ceturtdien, 13. jūnijā, Ministru prezidente Evika Siliņa (JV) informēja Saeimu par Ministru kabineta paveikto un iecerēto darbību. Siliņa uzsvēra, ka valdība ir vienota un spēj sarunāties par sarežģītiem jautājumiem, nedalot sabiedrību vēl vairāk.

Pēc šī ziņojuma uzklausīšanas opozīcijas deputāti uzsvēra problēmas ar "Rail Baltica" projekta īstenošanu, iedzīvotāju piesaistīšanu reģioniem un demogrāfiskās situācijas uzlabošanas nenoteikšanu par prioritāti.

Raidījuma "Spried ar Delfi" jaunākās epizodes ir pieejamas Apple un Spotify podkāstos!

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !