Pirmdien par demisiju paziņoja kultūras ministre Agnese Logina ("Progresīvie") un viņas vietā "Progresīvie" ministres amatam izvirzīja Kultūras ministrijas (KM) parlamentāro sekretāri Agnesi Lāci. Par izmaiņām valdībā, tās stabilitāti, nodokļu reformu, vēlēšanu rezultātiem un citām politikas aktualitātēm žurnāliste Alina Lastovska 18. jūnijā raidījumā "Spried ar Delfi" diskutēja ar koalīcijas pārstāvjiem - Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas vadītāju Hariju Rokpelni, "Progresīvo" Saeimas frakcijas vadītāju Andri Šuvajevu un Saeimas deputātu, "Vienotības" valdes locekli Raimondu Čudaru.

Iepriekš "Spried ar Delfi" iztaujāja opozīcijas deputātus un viņi kritizēja valdības darbu. "Es redzu to, ka "Rail Baltica" – milzīgas problēmas, es redzu, ka dronu koalīcijā aizsardzības jomā mūsu vietējā industrija nav iesaistīta, es redzu, ka uz mazā, vidējā un arī lielā nodokļu maksātāja rēķina nāksies segt šīs valdības neizdarības, ceļot nodokļus," raidījumā norādīja "Apvienotā saraksta" Saeimas frakcijas vadītājs Edgars Tavars, vērtējot valdības darbu.

Nacionālās apvienības Saeimas frakcijas vadītāja vietniece Ināra Mūrniece raidījumā atzina: "Valdības kuģis peld tādā ļoti brīvā peldējumā, un dreifē stipri pa kreisi. Ir virkne lielo jautājumu, lielo stāstu, tajā skaitā ekonomikas stāstu – jau pieminētais "Rail Baltica" un arī nodokļu reforma, kura nekur neved, kuriem nav nekāda risinājuma – notiek vienkārši tāda dreifēšana."

Raidījuma "Spried ar Delfi" jaunākās epizodes ir pieejamas Apple un Spotify podkāstos!

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!