2024. gada Eiropas čempionāts no 14. jūnija līdz 14. jūlijam norisināsies desmit Vācijas pilsētās. Kuras futbola superzvaigznes tajā mirdzēs viskošāk? Kura valsts kļūs par jauno Eiropas čempioni? Par to Uldis Strautmanis raidījumā "Aizmugure" runā ar bijušo Latvijas futbola izlases galveno treneri Daini Kazakeviču un futbola ekspertu Ilvaru Koscinkeviču.

Pašreizējā Eiropas čempione ir Itālija, kura 2021.gadā Londonā finālā pēcspēles sitienos pieveica Angliju. Šogad tā spēlēs B grupā ar Spāniju, Horvātiju un Albāniju. A grupā sacentīsies mājiniece Vācija, Ungārija, Skotija un Šveice. C grupā spēkus mēros Anglija, Dānija, Slovēnija un Serbija. D grupā Francija stāsies pretī Austrijai, Nīderlandei un Polijai. E grupā Beļģija tiksies ar Rumāniju, Slovākiju un Ukrainu. F grupā Portugāle spēlēs ar Turciju, Čehiju un Gruziju.

"Aizmugure" ir "Delfi TV" raidījums, kura epizodes publicējam katru nedēļu ceturtdienās. Pēc pirmizrādes epizodes ieraksts pieejams raidījumu arhīvā. Raidījumā Uldis Strautmanis kopā ar sportistiem, žurnālistiem, sporta funkcionāriem un politiķiem paver aizkaru uz sporta sasniegumiem un aizkulisēm.

Raidījuma jaunākās epizodes ir pieejamas Apple un Spotify podkāstos!

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!