Šovakar "Arēnā Rīga" Latvijas vīru Basketbola izlase ar maču pret Filipīnām turpina cīņu par ceļazīmi uz Parīzes olimpiskajām spēlēm. Kuras zvaigznes uzmirdzēs visspožāk? Vai lielākie pārbaudījumi vēl priekšā? Par to Uldis Strautmanis raidījumā "Aizmugure" runā ar basketbolistu Rolandu Freimani un basketbola komentētāju Niku Gaigalieti.

No 2. līdz 7. jūlijam Rīgā notiek basketbola olimpiskās kvalifikācijas turnīrs, kurā sešu valstu komandas cīnās par ceļazīmi uz Parīzes olimpiskajām spēlēm. Mājiniece Latvija otrdien 2. jūlijā tikās ar Gruziju, un trešdien 3. jūlijā - ar Filipīnām. Apakšgrupas divas labākās komandas sestdien 6. jūlijā tiekas ar otrās apakšgrupas līderēm pusfinālā, bet tā uzvarētāji svētdien 7. jūlijā aizvada izšķirošo spēli par vienīgo ceļazīmi uz Parīzi. Otrajā apakšgrupā spēlē Kamerūnas, Brazīlijas un Melnkalnes komandas.

"Aizmugure" ir "Delfi TV" raidījums, kura epizodes publicējam katru nedēļu ceturtdienās. Pēc pirmizrādes epizodes ieraksts pieejams raidījumu arhīvā. Raidījumā Uldis Strautmanis kopā ar sportistiem, žurnālistiem, sporta funkcionāriem un politiķiem paver aizkaru uz sporta sasniegumiem un aizkulisēm.

Raidījuma jaunākās epizodes ir pieejamas Apple un Spotify podkāstos!

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !