Šovakar "Arēnā Rīga" Latvijas vīru Basketbola izlase ar maču pret Kamerūnu turpina cīņu par ceļazīmi uz Parīzes olimpiskajām spēlēm. Vai nepaliksim rokas stiepiena attālumā no Parīzes? Kuras zvaigznes uzmirdzēs visspožāk? Par to Uldis Strautmanis pulksten 16 raidījumā "Aizmugure" runā ar bijušo Latvijas izlases basketbolistu Edgaru Šnepu un Latvijas Basketbola savienības (LBS) basketbola līgu direktoru Salvi Mētru.

No 2. līdz 7. jūlijam Rīgā notiek basketbola olimpiskās kvalifikācijas turnīrs, kurā sešu valstu komandas cīnās par ceļazīmi uz Parīzes olimpiskajām spēlēm. Mājiniece Latvija otrdien 2. jūlijā sagrāva Gruziju, bet trešdien 3. jūlijā piedzīvoja apkaunojošu zaudējumu Filipīnām. Iekļūstot pusfinālā Latvijai pretī stājas Kamerūna, kamēr otrajā pusfināla mačā sacenšas Brazīlija un Filipīnas. Pusfināla uzvarētāji svētdien 7. jūlijā aizvada izšķirošo spēli par vienīgo ceļazīmi uz Parīzi.

"Aizmugure" ir "Delfi TV" raidījums, kura epizodes publicējam katru nedēļu ceturtdienās. Pēc pirmizrādes epizodes ieraksts pieejams raidījumu arhīvā. Raidījumā Uldis Strautmanis kopā ar sportistiem, žurnālistiem, sporta funkcionāriem un politiķiem paver aizkaru uz sporta sasniegumiem un aizkulisēm.

Raidījuma jaunākās epizodes ir pieejamas Apple un Spotify podkāstos!

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!