Šovakar "Arēnā Rīga" Latvijas vīru Basketbola izlase ar maču pret Brazīliju noslēdz cīņu par ceļazīmi uz Parīzes olimpiskajām spēlēm. Kuras zvaigznes uzmirdzēs visspožāk? Vai pretinieki neizrādīsies pārāk ciets rieksts? Par to Uldis Strautmanis raidījumā "Aizmugure" runā ar basketbola treneri Uvi Helmani un "Delfi" Sporta nodaļas žurnālistu Jāni Bendziku.

No 2. līdz 7. jūlijam Rīgā notiek basketbola olimpiskās kvalifikācijas turnīrs, kurā sešu valstu komandas cīnās par ceļazīmi uz Parīzes olimpiskajām spēlēm. Mājiniece Latvija otrdien 2. jūlijā sagrāva Gruziju, bet trešdien 3. jūlijā piedzīvoja apkaunojošu zaudējumu Filipīnām. Iekļūstot pusfinālā Latvijai pretī stājās Kamerūna, kamēr otrajā pusfināla mačā sacentās Brazīlija un Filipīnas. Pusfināla uzvarētāji svētdien 7. jūlijā aizvada izšķirošo spēli par vienīgo ceļazīmi uz Parīzi.

"Aizmugure" ir "Delfi TV" raidījums, kura epizodes publicējam katru nedēļu ceturtdienās. Pēc pirmizrādes epizodes ieraksts pieejams raidījumu arhīvā. Raidījumā Uldis Strautmanis kopā ar sportistiem, žurnālistiem, sporta funkcionāriem un politiķiem paver aizkaru uz sporta sasniegumiem un aizkulisēm.

Raidījuma jaunākās epizodes ir pieejamas Apple un Spotify podkāstos!

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !