Foto: Publicitātes foto
Šarmantā aktrise Mirdza Martinsone vienmēr ir bijusi ļoti uzmanīga pret dažādiem preparātiem un vitamīniem, bet, laba drauga ieteikuma vadīta, pirms pusgada nolēma izmēģināt Latvijā ražoto dabīgo preparātu "Epsorin". Video intervijā aktrise stāsta par savu pieredzi ar "Epsorin", kā tas izmainīja gan pašsajūtu, gan arī asins analīzes, kas speciāli tika veiktas gan pirms, gan pēc "Epsorin" lietošanas.

"Epsorin" Mirdzai ļāvis atteikties no daudzām pudelītēm ar sintētiskajiem vitamīniem, jo satur praktiski visus cilvēka organismam nepieciešamos vitamīnus, aminoskābes un minerālvielas.

Piedāvājam noskatīties video atsauksmi oriģinālā, jo atstāstījumā nekādi nespējam ietvert to fantastisko, pozitīvo enerģiju, ko māksliniece sniedz savā stāstījumā.

Savukārt aktierim Mārtiņam Vilsonam izmēģināt "Epsorin" ieteica draugs, žurnālists Kaspars Ūdris, kurš par "Epsorin" pārsteidzošo efektivitāti pats ir pārliecinājies jau pirms pieciem gadiem.

Pirms "Epsorin" lietošanas Mārtiņam bija vērojams spēcīgs sagurums, enerģijas trūkums un arī analīzes nerādīja to labāko ainu. Ar savas ģimenes ārstes atbalstu viņš nolēma izmēģināt "Epsorin".

Kādi ir Mārtiņa novērojumi par preparātu, skatieties pievienotajā video. Svarīgi atzīmēt, ka mūsu video atsauksmes nav nekādā veidā apmaksātas vai režisētas, tāpēc "Epsorin" testētāji patur tiesības stāstīt tikai to informāciju, ko uzskata par objektīvu un ko gatavi atklāt plašākai sabiedrībai.

Sekojot Mārtiņa ieteikumam, "Epsorin" tikko sācis lietot arī viņa brālis aktieris Ēriks Vilsons. Vēlēsim labu veselību arī viņam!

Lai skatītos Mārtiņa Vilsona video atsauksmi, klikšķinām uz video vai dodamies uz "Epsorin" "YouTube" kanālu, kur atrodamas arī daudzas citas video atsauksmes par mūsu lielisko preparātu.

"Epsorin" satur praktiski visus cilvēka veselībai nepieciešamos vitamīnus, aminoskābes un minerālvielas. Tas ir lielisks palīgs imūnsistēmas regulācijā, šūnu reģenerācijā un enerģijas vielmaiņas uzlabošanā. Tas labi noderēs arī locītavu, kaulu, matu, muskuļu, ādas un gļotādu veselībai.

Jūsu uzmanībai piedāvājam arī klīniskā imunologa Laura Līcīša interviju par "Epsorin", kurš to lieto gan savai veselībai, gan arī savā Imunoloģijas klīnikā.

Vairāk informācijas par "Epsorin" jūs atradīsiet www.epsorin.lv vai zvanot pa konsultatīvo tālruni 22300061, kur par "Epsorin" iedarbību un lietošanu jūs konsultēs diplomēta farmaceite un uztura speciāliste Agnese Alksne.

Aptieku karti, kur nopērkams "Epsorin", atradīsiet šeit: lv.epsorin.com/kur/

Labākās cenas un atlaides "Epsorin", pasūtot no ražotāja.

Un atcerēsimies, ka pat labākais uztura bagātinātājs neaizstāj sabalansētu un pilnvērtīgu uzturu!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!