Foto: Publicitātes foto

Dažus simtus darbinieku ir iespējams ietērpt unikālā uzņēmuma formas tērpā trīs mēnešu laikā, informē Baltijas darba formu ražotājs "Youniformer". Uzņēmums, kas ar darba apģērbu nodrošina aviokompānijas, bankas, aizsardzības aģentūras un citas organizācijas, paātrina projektus, izmantojot virtuālos rīkus un daudzu gadu pieredzi formas tērpu izgatavošanā lielajām korporācijām.

Uzņēmumi var radīt paši savus formas tērpus

Daudzi uzņēmumi, kuriem nepieciešami formas tērpi, meklē pārbaudītus risinājumus – darbiniekiem ērtas, izturīgas dizaina kombinācijas, kas sniegtu vēlamo vēstījumu. Tāpēc "Youniformer" piedāvā saviem klientiem vispirms apskatīt formas tērpu katalogu, kurā ir vairāk nekā 50 dažādu dizainu, ko uzņēmumi var pielāgot, izvēloties tīkamākās krāsu kombinācijas un akcenta aksesuārus.

"Lai būtu vieglāk iedomāties, kā formas tērps izskatītos dažādās krāsās, esam izstrādājuši speciālu rīku, kas ļauj virtuāli pielāgot jūsu izvēlēto formas tērpu, lai tas atbilstu jūsu uzņēmuma stilam. Tas ir labākais veids klientiem, kuriem vēl nav skaidra redzējuma par to, kā izskatīsies viņu formas tērps, un kuri vēlas pārrunāt potenciālās iespējas ar saviem darbiniekiem," stāsta Edita Šekšteliene, "Youniformer" izpilddirektore.

Ja klienti katalogā nevar atrast sev vēlamo kombināciju, tiek piesaistīti "Youniformer" dizaineri, lai uzņēmumam izstrādātu unikālu dizainu. Tādā veidā klienti var saņemt visus nepieciešamos pakalpojumus no viena pakalpojumu sniedzēja: dizainu, veidni, noliktavu "Youniformer" telpās, iespēju tiešsaistē ērti pasūtīt formas tērpus no noliktavas un, ja nepieciešams, formas tērpu remontu.

Apģērbs tiek pielāgots katram darbiniekam

Formas tērpa piegādātāji ievēro, ka darba devējiem arvien svarīgāk ir dot saviem darbiniekiem pēc iespējas lielāku izvēles brīvību. Piemēram, ļaut viņiem izvēlēties starp biksēm vai svārkiem, krekla veidu vai ērtāko āra apģērbu. Svarīgi ir arī mazi aksesuāri, piemēram, šalles, jostas un nozīmītes. Pēc "Youniformer" izpilddirektores domām, uzņēmumi, kam ir nepieciešami atšķirīgi formas tērpi dažādām nodaļām vai tie, kam ir liela darbinieku mainība, vislielāko labumu gūst no sadarbības ar partneriem, kas rūpējas par visām tērpa izstrādes un uzturēšanas fāzēm.

"Esam visspēcīgākie, kad strādājam pie lieliem un sarežģītiem projektiem, piemēram, kad nepieciešams apģērbt 300-800 darbiniekus un nodrošināt atšķirīgus formas tērpus dažādiem amatiem. Katram pasūtījumam izgatavojam standarta izmērus visām formas daļām, uzmērām darbiniekus, piešķirot izmērus un veicot nepieciešamās korekcijas, kā arī izgatavojam īpašus formas tērpus darbiniekiem ar nestandarta ķermeņa formām, lai katra nodaļa un katrs darbinieks saņemtu perfekti pieguļošu formas tērpu," uzsver Šekšteliene.

Pēc Šekštelienes teiktā, standarta formas tērpu var pabeigt trīs līdz četru mēnešu laikā, savukārt projektu, kas ietver unikāla dizaina izveidi, var pabeigt pusgada laikā.

Virtuālā formas tērpu noliktava

"Youniformer" saviem klientiem vienmēr iesaka ne tikai izgatavot nepieciešamo formas tērpu daudzumu, bet arī izveidot papildu apģērbu noliktavu. Tādā veidā jaunos darbiniekus var ātri apģērbt un izvairīties no formas tērpu iztrūkuma, ja formas tērps tiek saplēsts vai mainās īpašnieka ķermeņa aprises.

"Klientu formas tērpus glabājam mūsu telpās, un klients atlikušo tērpu skaitu un atjauninājumus redz virtuālajā noliktavā, no kuras darbinieki var tos pasūtīt un saņemt 24 stundu laikā. Turklāt, ja nepieciešams, atjaunojam apģērbu, kas valkāts līdz sešiem mēnešiem — atjaunotais formas tērps tiek atgriezts klienta noliktavā, un klienta darbinieki to var izņemt bez maksas." stāsta Šekšteliene. "Tā ir "Youniformer" pieeja, kā nodrošināt, ka formas tērpi kalpo pēc iespējas ilgāk un atbalsta korporatīvās ilgtspējas stratēģijas."

"Youniformer" klientu vidū ir plaši pazīstami vārdi telekomunikāciju, banku, dzelzceļa transporta un dažādu aviokompāniju jomās. Uzņēmums arī ģērba Aizsardzības resursu aģentūras darbiniekus NATO samitam Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. Pašlaik "Youniformer" paplašinās visā Baltijas reģionā.

Vairāk infromācijas šeit.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!