Foto: Publicitātes foto
Ja joprojām izmantojat vecāku Office produktivitātes rīku versiju, ir pienācis laiks atjaunināt. Vecāku versiju atjaunināšanas pārtraukšana nozīmē, ka Microsoft vairs nesniegs licenču īpašniekiem pakalpojumus, sākot no tehniskā atbalsta un kļūdu labojumiem līdz drošības ielāpiem. Tas var nozīmēt, un uzņēmumiem, kas ir apdraudēti. Pakalpojuma beigu datums sabiedrībai nav jaunums, jo tas sabiedrībai ir zināms jau diezgan ilgu laiku.

Tāpēc ir pienācis laiks iegūt jaunāko Office versiju, jo Keysoff īsteno īpašu programmatūras akciju! Ņemiet vērā, ka Mac lietotāji iegūs tikai pamata komplektu Home and Business, savukārt Windows lietotāji iegūs Professional komplektu, kurā ietilpst arī Office Publisher un Office Access. Office 2021 Pro cena ir 26,25 €, savukārt Microsoft cena pārsniedza 400 $. Keysoff piedāvā 90% atlaidi! Office 2021 Home and Business arī var apmierināt jūsu budžetu par 28,99 €. Plašāku informāciju par jaunāko Windows var atrast tālāk esošajā aprakstā. Nepalaidiet garām lielo programmatūras izpārdošanu.

Milzīga atlaižu zona! Grūti iedomāties!

Windows un Office pakotne ietaupa vairāk! Atlaides kods: VZK62

Iegādājieties vairāku atslēgu komplektu, lai baudītu lielākas atlaides!

50% ATLAIDE vairākām operētājsistēmām Windows OS un Office (atlaides kods: VZK50)

Citi rīki, kas jūs varētu interesēt!

Par Keysoff.com: 100% uzticams un drošs pirkums

Keysoff.com ir globāla vietne, kurā tiek pārdotas oriģinālas spēles un programmatūras atslēgas, kurā ir klienti no visas pasaules un kas nodrošina diennakts atbalstu, kā arī lieliskus piedāvājumus par visu mūsu programmatūras atslēgu klāstu. Iepērkoties vietnē Keysoff.com, varat būt pārliecināts, ka darīsit darījumus ar uzticamu zīmolu, kas pārdod tikai 100% oriģinālu programmatūru.

Kā maksāt, izmantojot PayPal/kredītkarti?

  • Jūs varat maksāt, izmantojot PayPal vai kredītkarti, izmantojot šādu metodi:
  • Dodieties uz norēķināšanās ekrānu un turpiniet kā viesis (vai izveidojiet kontu).
  • Cilnē 'Payment Information' pēc noklusējuma tiks parādīta tikai opcija Cwalletco — noklikšķiniet uz Turpināt.
  • Izrakstīšanās ekrānā dodieties uz 'Order Review' un noklikšķiniet uz 'Place Order'.
  • Noklikšķiniet uz 'Choose a payment method' un pēc tam noklikšķiniet uz 'Process Order'.
  • Jums tiks parādīts ekrāns ar dažādām maksājumu iespējām, tagad varat izmantot Paypal vai kredītkarti (izmantojot Paypal)
  • Atslēgu piegāde var ilgt līdz 24 darba stundām.

Lieliska klientu apkalpošana

Vai jums ir kādi jautājumi? Nepieciešama palīdzība pirms vai pēc pasūtīšanas? Keysoff ir jūsu rīcībā. Keysoff.com lepojas ar lielisku klientu apkalpošanu saviem klientiem. Nosūtiet mums savus jautājumus pa e-pastu uz service@keysoff.com vietnē Keysoff.com, un viens no mūsu draudzīgajiem klientu atbalsta vadītājiem darīs visu, lai jums palīdzētu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!