Foto: Publicitātes foto
SIA "Averto" ir uzņēmums, kas pārdod preces dārzam, atpūtai, tūrismam un svētkiem. Uzņēmums jau 14 gadus saglabā vadošo pozīciju Latvijas un Baltijas tirgū, vienlaikus turpinot nostiprināt pozīcijas arī Eiropā. SIA "Averto" ar savu tiešsaistes veikalu e-komercijā darbojas jau kopš 2010. gada, tomēr pievienošanās 220.lv Marketplace 2020.gadā, ir viens no virzieniem, kas ļāvis paplašināt klientu bāzi visās trīs Baltijas valstīs.

SIA "Averto" valdes locekle Brigita Rībena atklāj, ka viens no uzņēmuma trumpjiem ir sortimentā pieejamās kvalitatīvās preces, kas tiek pircējiem piedāvātas par draudzīgām cenām. "Lai uzņēmums būtu veiksmīgs, tajā ir jāstrādā profesionāļiem, kuri ļoti labi pārzina savu preču sortimentu, to specifiku un klientu vajadzības. Piemēram, mēs piedāvājam plašu preču klāstu dārzam un atpūtai, sākot no puķu podiem un dārza instrumentiem līdz pat siltumnīcām, auto nojumēm un garāžām. Turklāt 95% preču, ko mēs tirgojam, atrodas uz vietas mūsu noliktavā, līdz ar to spējam nodrošināt ļoti ātru piegādi, kas šodien ir viena no e-komercijas atslēgām," stāsta uzņēmēja.

AR SIA "AVERTO" SORTIMENTU 220.LV MARKETPLACE VARIET IEPAZĪTIES ŠEIT

Kopš 2021.gada SIA "Averto" pārdod preces Marketplace Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Uzņēmuma vadītāja uzsver, ka nākotnē tirdzniecību varētu paplašināt arī Somijā, tomēr pirms tam ir jāsagatavo kvalitatīvi preču apraksti somu valodā.

"Runājot par Baltijas valstu patērētāju paradumiem, katrā valstī tie ir ļoti atšķirīgi. Piemēram, Igaunijā klienti ir gatavi par precēm maksāt vairāk, kā rezultātā viņiem ir lielāka interese par augstas kvalitātes un dārgākām precēm. Iedzīvotāji Lietuvā priekšroku dod vietējo ražotāju un pārdevēju precēm, kas ražotas turpat Lietuvā, turklāt Lietuvā klientiem ir arī tendence meklēt atlaides un izdevīgākos piedāvājumus. Tikmēr Latvijā noteicošā ir preces cena, piemēram, meklējot kvalitatīvāko preci par iespējamo zemāko cenu," atklāj B. Rībena.

B. Rībena uzsver, ka, salīdzinot ar konkurentiem, uzņēmums piedāvā ne tikai preces, bet arī to rezerves daļas, piemēram, nojumes vai sānu malas jumtiem, kas ar laiku nolietojas vai laikapstākļu ietekmē tiek sabojāti. Uzņēmuma produktu sortimentu klienti var aplūkot klātienē izstāžu vietās un noliktavā. Kā arī drīzumā tiks atvērts klātienes veikals, kur varēs aplūkot un iegādāties visas SIA "Averto" preču grupas.

220.lv Marketplace ir gudra izvēle arī jaunajiem pārdevējiem - uzņēmējiem

B. Rībena norāda, ka tiem, kuri nupat uzsākuši uzņēmējdarbību un vēlas pārdod preces, 220.lv Marketplace varētu būt veiksmīgs risinājums. "Tiem, kuri vēl šaubās, tikai pamēģinot, varēs pārliecināties par platformas efektivitāti. Nav obligāti jāsāk ar lielu preču apjomu. Iesaku pirms tam konsultēties ar Marketplace speciālistiem, kas nodrošina bezmaksas konsultācijas un var sniegt informāciju par pārdevēja gaidāmajām izmaksām un preču cenām. Jāatzīst, ka konkurence e-komercijā ir sīva, tāpēc cenai būs izšķiroša nozīme," iedrošina B. Rībena.

Uzņēmēji, kas vēlas pievienoties tirdzniecībai Marketplace, var reģistrēties ŠEIT

Pievienojoties tirdzniecībai 220.lv, Marketplace komanda nodrošina palīdzību un konsultācijas ikvienam pārdevējam, lai gūtu pēc iespējas labāku pieredzi un augstus pārdošanas rezultātus. Marketplace speciālistu komanda īsteno dažādus pakalpojumus, piemēram, nebanku faktoringa uzņēmuma "Faktoro" pakalpojumus, loģistikas servisu "Fulfillment by Pigu" un reklāmas rīku "Martailer".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!