Foto: Vidusdaugavas televīzija

Slimnīcu pārstāvji ar bažām vērtē Nacionālo bruņoto spēku aicinājumu pieteikties kandidātus vakantajiem ārstniecības speciālistu amatiem. Atalgojums tiek solīts, sākot no teju 1800 eiro pēc nodokļu nomaksas, tādēļ ir varbūtība, ka ārstniecības iestāžu darbinieki izrādīs interesi par vakancēm militārajā nozarē. Tomēr Nacionālajos bruņotajos spēkos (NBS) uzsver, ka mediķiem ir ļauta amatu apvienošana, turpinot darbu civilajās ārstniecības iestādēs.

Nacionālie bruņotie spēki aicina darbā mediķus, piedāvājot iespaidīgu atalgojumu. Medicīnas māsām tiek solīta atlīdzība no 1799 eiro, ārstu palīgiem – no 1849 eiro, savukārt ārstiem – no 1993 eiro pēc nodokļu nomaksas.

Šāds darba piedāvājums rada bažas civilo ārstniecības iestāžu vidū, kur jau šobrīd ir jūtams medicīnas speciālistu trūkums. Nacionālo bruņoto spēku izsludinātās vakances pieejamas arī Jēkabpilī.

"Es vairāk gribētu uzsvērt ne tieši ārstu atalgojumu, jo uzskatu, ka arī mūsu ārstniecības iestādē šis atalgojums ir absolūti konkurētspējīgs.

Чтобы продолжить чтение, оформите абонемент.

Пожалуйста, подождите!

Мы подбираем для вас наиболее подходящее предложение подписки...

Loading...

Предложение о подписке не отображается? Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы или перезагрузите страницу.
В случае вопросов пишите на konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!