Foto: Publicitātes foto
Arī latviešos mīt pa kādai karstasinības dzirkstelei, uzskata Ieva un Oskars Florenci-Vīksnes. To aizšķilt viņi izlēmuši ceļojumā uz Spāniju, lai Andalūzijas apgabala pērlē Seviljā iejustos vietējo ādā. Ceļojumu raidījuma "Uz sapni ar mazo" ceturtajā sērijā varēsi sekot ģimenes piedzīvojumam šajā dienvidu valstī. Vai Ievai, Oskaram un Leonardam izdosies piepildīt sapni par flamenko dejošanu tradicionālajos tērpos Seviljas laukumā?

Sapnis par flamenko izdejošanu Seviljā dzima laikā, kad Ieva un Oskars studēja Latvijas Kultūras akadēmijā. Aktieru kursā viņi apguva šo deju un tajā iemīlējās. Viņu sapnis ir doties uz Sevilju un izdejot flamenko soļus ikgadējā pavasara festivālā "Feria de Abril". Tas pulcē spāņus vienkopus jau kopš 1846. gada. Ik gadu festivāls vienkopus sapulcina teju piecus miljonus prominento Seviljas iedzīvotāju un pilsētas viesu, kuri aizvada svētkus dejojot flamenko, dzīrojot, ēdot, vizinoties karuseļos un darot visu, kas vien gadatirgum piedien.

Andalūzija ir jāpiedzīvo ar pilnu krūti – šajā Spānijas apgabalā savijas krāsas, māksla, garšas un dejas. Ieva, Oskars un Leonards dosies uz deju nodarbību Triānā (Seviljas pilsētas daļa), lai apgūtu flamenko soļus. Lai īstenotu sapni, Ieva meklēs sev tradicionālo flamenko kleitu un aksesuārus. Rezultāts būs patiesi iespaidīgs un krāšņs!

Tā kā "Feria de Abril" festivāla laikā norisinās arī daudzas seviljiešu ģimeņu privātās ballītes, iebraucējiem parasti neizdodas tām pievienoties. Vai Florenci iekļūs tur, kur citi klāt netiek? Un vai viņiem izdosies izbraukt ar tradicionālo taksi – zirga mugurā iejūgtu karieti? Seko līdzi piedzīvojumam ceturtajā sērijā!

Atraktīvās ģimenes pirmo piedzīvojumu Portugālē vari noskatīties šeit, otro sēriju par Somiju šeit, bet trešo par Austriju šeit.

Raidījums tapis sadarbībā ar "Luminor Black" karti. Florencu-Vīksnu ģimenes piedzīvojumiem katru otro otrdienu pulksten 11.00 vari sekot līdzi "Delfi", iedvesmojoties ekstrēmiem un krāšņiem ceļojumiem kopā ar bērnu!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!