Vācijas bundeslīgas futbola čempionāta spēlē trešdien savus pirmos vārtus guva Latvijas izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs, bet viņa pārstāvētā Hamburgas SV komanda izbraukumā nospēlēja neizšķirti 2:2 (2:1) ar Menhengladbahas "Borussia".

Rudņevs ar vārtu guvumu izcēlās spēles 45.minūtē, panākot rezultātu 2:1. Līdz ar to Rudņevs kļuva par pirmo Latvijas futbolistu, kurš guvis vārtus Vācijas bundeslīgā.

Mača 23.minūtē spēles rezultātu atklāja SV komandas spēlētājs Rafaels van der Vārts, bet 39.minūtē Martins Strancls no Menhengladbahas "Borussia" panāca izlīdzinājumu 1:1. Pirmais puslaiks noslēdzās ar Rudņeva rezultatīvo sitienu.

Kad otrajā puslaikā bija spēlētas deviņas minūtes, Strancls pārkāpa noteikumus savā soda laukumā, un par to saņēma noraidījumu, tomēr van der Vārts nespēja realizēt 11 metru soda sitienu. Mača turpinājumā ilgāku laiku rezultāts nemainījās, bet kompensācijas laika pirmajā minūtē "Borussia" spēlētājs Alvaro Domingess izrāva neizšķirtu.

Rudņevs mača 77.minūtē tika nomainīts.

Bundeslīgas kopvērtējumā Hamburgas SV komanda ar četriem punktiem piecās spēlēs ir 14.pozīcijā.`