Latvijas hokeja izlase sestdien, pateicoties diviem Rūdolfa Balcera gūtajiem vārtiem, ar rezultātu 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 1:0) pagarinājumā apspēlēja Norvēģiju, ar uzvaru sākot 2018. gada pasaules čempionātu Dānijā.

Latvijas hokejisti pirmajā periodā nonāca divu vārtu iedzinējos. Vispirms devītajā minūtē ļoti precīzu metienu tuvējā vārtu stūrī pretuzbrukumā izpildīja Anderss Bastiansens, bet četras minūtes vēlāk Aleksandrs Bonsaksens ar tālmetienu panāca 2:0.

Otrajā periodā Rūdolfs Balcers pretuzbrukuma saņēma lielisku piespēli no Kristapa Sotnieka, un mača 27. minūtē rezultāts kļuva 1:2. Savukārt trešajā periodā Rodrigo Ābols noslēdza uzbrukumu, kurā lieliski nospēlēja arī Miķelis Rēdlihs un Mārtiņš Karsums, izlīdzinot rezultātu. Mačs nonāca līdz pagarinājumam, kurā pēc 24 sekundēm Rūdolfs Balcers ar fantastisku individuālo meistarību izrāva Latvijai uzvaru.

Latvijas izlase šajā mačā izdarīja 21 metienu pa vārtiem, bet Latvijas vārtsargs šajā mačā Elvis Merzļikins atvairīja 13 no 15 norvēģu metieniem.

Latvijas hokejisti pasaules čempionātu turpinās svētdien, kad pulksten 21:15 tiksies ar Somijas valstsvienību.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu mača aprakstu.

$duelID=899;$eventID=19;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>