Latvijas hokeja izlase ceturtdiena aizvadīja savu ceturto spēli 2018. gada pasaules čempionātā un B grupas mačā Herningā atņēma vienu punktu ASV valstsvienībai, piekāpjoties tai pagarinājumā ar 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:1).

Lai arī amerikāņi pirmie izvirzījās vadībā pirmās trešdaļas vidū, perioda beigās Uvis Balinskis rezultātu izlīdzināja - 1:1.

Spēles turpinājums bija vēl patīkamāks, jo 24. minūtē Andris Džeriņš, par kura dalību šajā spēlē nebija skaidrs gandrīz līdz mača sākumam, realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzīja vadībā Latviju – 2:1.

Lai arī Latvijas izlase izrādīja ASV izlasei pamatīgu pretsparu un neļāva viņiem pārņemt spēles iniciatīvu, amerikāņiem ar Kolina Vaita pūlēm otrā perioda beigās izdevās rezultātu izlīdzināt - 2:2.

Trešajā periodā turpinājās līdzīga cīņa, un tas noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Pagarinājumu ļoti aktīvi iesāka amerikāņi, nopelnot vairākumu, ko arī veiksmīgi izmantoja. Uzvaras vārtus papildlaika otrajā minūtē guva Kems Atkinsons.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā.