Francijas hokeja izlase piektdien, 11. maijā, nodrošināja palikšanu pasaules čempionāta augstākajā divīzijā, Kopenhāgenas grupā ar 5:2 (2:1, 2:1, 1:0) pieveicot Austrijas valstsvienību.

Francūži atlikušajās spēlēs pret Čehiju un Šveici teorētiski vēl var pacīnīties par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, bet Austriju jau rīt gaida izšķirošā cīņa par palikšanu elitē ar Baltkrieviju.

Austrieši pirmie mačā guva vārtus, tad atspēlējās no 1:2 un izlīdzināja rezultātu 2:2, bet otrā perioda pēdējās sešās minūtēs gūtie divi vārti ļāva Francijai svinēt uzvaru. Pa diviem vārtiem francūžiem guva Damjens Flerī un Saša Treijē, bet reizi precīzs bija Tedijs da Kosta.

Austrijas labā vārtus guva Tomass Hundertpfunds un Mihaels Rafls.

$duelID=957;$eventID=19;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>