Slovākijas hokeja izlase otrdien, 15. maijā, Kopenhāgenā ar uzvaru noslēdza 2018. gada pasaules čempionātu, ļoti rezultatīvā cīņā ar 7:4 (2:0, 0:2, 5:2) pieveicot vietu elites divīzijā zaudējušo Baltkrieviju.

Abām komandām šajā spēlē īsti neko nevajadzēja. Baltkrievija jau bija zaudējusi cerības palikt elitē, savukārt Slovākijai nebija iespēju iekļūt ceturtdaļfinālā.

Ja pirmajā periodā komandas darbojās diezgan negribīgi, tad otrajā periodā Baltkrievijas divi gūtie vārti spēli nedaudz atdzīvināja. Īstu "uguņošanu" komandas līdzjutējiem sarūpēja pēdējās 12 minūtēs, kad tika gūti septiņi vārti.

Uzvarētajiem pa diviem vārtiem guva Martins Bakošs un Tomašs Jurčo, bet pa reizei precīzi bija Mareks Hovorka, Mareks Daloga un Mihals Kristofs. Baltkrievijai uz atvadām no elites precīzi bija Aleksandrs Kitarovs, Čārlzs Linglē, Jevgeņijs Koviršins un Pāvels Vorobejs.

$duelID=995;$eventID=19;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>