"OlyBet" Latvijas–Igaunijas Basketbola līgas pirmās sezonas finālspēlē triumfēja basketbola klubs 'Ventspils", kas ar rezultātu 102:80 pieveica "VEF Rīga" vienību.

Lielisks bija Rihards Lomažs, kurš guva 26 punktus, trāpot četrus no četriem divpunktu metieniem, četrus no pieciem tālmetieniem un visus sešus soda metienus. Māris Gulbis izcēlās ar 21 punktu, bet Ingus Jakovičs iekrāja 18 "ačus".

Rīdzinieku labā produktīvāko sniegumu rādīja amerikāņu centra pozīcijas spēlētājs Stīvs Zeks, kurš guva 19 punktus un sagrāba sešas atlēkušās bumbas.

Lai gan lielāko daļu pirmās ceturtdaļas vadībā bija VEF komanda, kurzemnieki jau nepilnas astoņas minūtes līdz puslaika pārtraukumam "aizbēga" līdz piecpadsmit punktu pārsvaram. Rīgas komanda spēja pietuvoties līdz deviņu punktu deficītam, tomēr ventspilnieki praktiski visu otro puslaiku aizvadīja, atrodoties pārliecinošā vadībā.