Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" svētdien mājas spēlē "Arēnā Rīga" ar rezultātu 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) piekāpās Ņižņekamskas "Ņeftehimik" vienībai, nespējot izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas.

Spēles ievadā abas komandas demonstrēja atklātu hokeju. Pie labākām vārtu gūšanas iespējām tika "Dinamo" vienība, kuras uzbrucēji Kārters Eštons, Lauris Dārziņš un Daniels Bērziņš spēja trijatā aizbēgt pretuzbrukumā pret vienu viesu aizsargu. Ņižņekamskas vienības vārtsargs Kontantīns Baruļins gan spēj atsist Dārziņa raidījumu.

Rezultātu pirmie atklāja "Ņeftehimik" hokejisti, to paveicot 17 sekundes pirms pirmā perioda beigām. Spēle ilgstoši norisinājās gar laukuma bortiem līdz viesi izpildīja uzmetienu vārtu virzienā. Andrejs Makarovs to atvairīja, bet pirmais pie ripas tika Pāvels Kuļikovs, kurš atdeva izcilu piespēli Ildaram Šiksatdarovam – rezultāts 0:1 Ņižņekamskas kluba labā.

Otrā perioda ievadā "Ņeftehimik" hokejistu ofensīva sarūpēja Krievijas klubam otros vārtus. Arīdzan šoreiz Makarovs atsita ripu, pie kuras pirmie bija pretinieku komandas uzbrucēji, ar vārtu guvumu izceļoties Raienam Mērfijam.

Tomēr spēles 30. minūtē "Dinamo" spēja samazināt rezultāta starpību. Lieliski nospēlēja Miķelis Rēdlihs, kurš neitrālajā zonā atdeva piespēli Brendonam Makmilanam, kā arī pats nonāca pirmais pie atlēkušās ripas pēc Makmilana metiena - rezultāts 1:2.

Rīdzinieki spēles pēdējā trešdaļā spēja aizvadīt vairākus veiksmīgus mača nogriežņus, pretiniekus iespiežot savā aizsardzības zonā. Tomēr ne iespēja spēlēt vairākumā, ne mēģinājumi uzbrukt sešatā pret pieciem nebeidzās ar vārtu guvumu un viesi nosargāja uzvaru.

Rīdzinieki pēc šīs spēles saglabā pēdējo vietu KHL ar 19 spēlēs izcīnītām sešām uzvarām. Savukārt viesi pakāpušies uz astoto vietu Austrumu konferencē, pateicoties 21 spēlē gūtajai astotajai uzvarai, kā arī trim zaudējumiem pagarinājumā.

"Dinamo" vienība nākamo spēli aizvadīs trešdien pulksten 19.30, kad tā uzņems Pētera Skudras vadīto Čeļabinskas "Traktor" komandu. Rīgas klubs 14. oktobrī vienību no Čeļabinskas pieveica ar rezultātu 4:3, izcīnot pirmo uzvaru izbraukumā šajā sezonā.