Rīgas "Dinamo" hokejisti Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā savā laukumā pirmdien ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) pārspēja Latvijas aizsarga Jāņa Jaka pārstāvēto "Soči".

Šī Rīgas "Dinamo" komandai bija pirmā uzvara pamatlaikā pār "Soči" komandu. Iepriekš 18 spēlēs pret šo klubu gūtas tikai divas uzvaras, un abas tikai pagarinājumos vai pēcspēles metienos. Tāpat Mārtiņš Karsums šajā mačā izdarīja savu 150 rezultatīvo piespēli KHL čempionātā.

Visi vārti šajā mačā tika gūti trešajā trešdaļā. Vispirms 47. minūtē Nikolajs Jeļisejevs turpināja savu teicamo sezonas sākumu, realizējot skaitlisko vairākumu un gūstot savus piektos vārtus. Viņš precīzi meta vārtu augšējā stūrī, kad Gints Meija nosedza vārtsarga Magnusa Helberga skatu. Sešas minūtes vēlāk "Soči" rezultātu izlīdzināja, precīzi metot Amiram Garajevam. "Dinamo" uzvaru izrāva pusotru minūti pirms pamatlaika beigām, kad Daniels Bērziņš izdarīja teicamu metienu pēc Karsuma piespēles.

"Dinamo" šī bija svarīga uzvara, jo abas komandas kopvērtējumā atrodas blakus. Rietumu konferences kopvērtējumā "Dinamo" ar deviņiem punktiem apsteidza Soču vienību un pakāpās uz 11. vietu, kamēr viesi ar astoņiem punktiem ierindojas pēdējā, 12. pozīcijā.

Nākamajā mačā trešdien "Dinamo" spēkosies ar Čerepovecas "Severstaļ".

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētāku notikumu aprakstu.