Ar drošu uzvaru Pekinas olimpisko spēļu hokeja turnīru ceturtdien, 10. februārī, sāka Kanādas izlase, kas ar 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) pieveica Vācijas valstsvienību.

Pirms četriem gadiem Vācija pieveica kanādiešus Phjončhanas turnīra pusfinālā un vēlāk izcīnīja sudrabu, bet kanādieši samierinājās ar bronzu. Tagad Pekinas turnīra iesākumā Kanādai izdevās pārliecinoši revanšēties Vācijai.

Kanāda pamatus uzvarai ielika pirmā perioda sākumā, nepilnu sešu minūšu laikā panākot 3:0. Spēles piektajā minūtē Alekss Grants guva kanādiešiem pirmos vārtus, bet pirmā perioda vidū 32 sekunžu laikā Bens Strīts un Daniels Vinniks panāca 3:0.

Spēles turpinājumā Vācijas izlase nespēja izmantot četrus skaitliskos vairākumus, bet savus vienīgos vārtus guva otrā perioda vidū, kad izcēlās Tobiass Rīders, panākot 1:3. Pēc divām minūtēm Maksims Noro atjaunoja kanādiešiem trīs vārtu pārsvaru, bet piektos vārtus Kanādas labā trešā perioda 12. minūtē guva Džordans Vīls.

Vēl šajā grupā spēlē ASV un Ķīnas valstsvienības. Šo komandu duelī ceturtdien pārliecinošu uzvaru ar 8:0 svinēja amerikāņi.