Pekinas olimpisko spēļu vīriešu hokeja turnīra A apakšgrupas spēlē sestdien ASV valstsvienība ar rezultātu 4:2 (2:1, 1:1, 1:0) pārspēja savu principiālo pretinieci Kanādas izlasi

Bijušais Rīgas "Dinamo" spēlētājs Mets Robinsons atklāja spēles rezultātu, kad otrajā minūtē izdarīja precīzu metienu Kanādas izlases labā. Taču tam sekoja trīs bezatbildes ASV valstsvienības gūtie vārti – precīzi minūti vēlāk meta Endijs Mīle, pirmās trešdaļas izskaņā vārtus guva arī Bens Mejers, bet 23. minūtē pretinieku vārtsargu pārspēja arī Brendans Brisons.

Korbans Naits ar precīzu metienu apturēja ASV hokejistu izrāvienu, vārtus gūstot 35. minūte un panākot rezultātu 2:3. Tomēr ASV izlase 47. minūtē atjaunoja divu vārtu pārsvaru, Kenijs Agostino guva vārtus un panāca mača gala rezultātu.

ASV hokejisti izcīnīja otro uzvaru divās spēlēs, kas tai dod pirmo vietu A grupas kopvērtējumā ar sešiem punktiem. Kanādai trīs punkti, bet sestdien savā starpā spēkosies Vācijas un Ķīnas valstsvienības.