Linda Rulle Latvijas sieviešu U-18 hokeja izlases labā svētdien Stambulā guva trīs vārtus, Latvijai izcīnot uzvaru pasaules čempionāta otrās divīzijas otrā grupu turnīra spēlē ar Turciju.

Latvija ar 5:1 (2:0, 1:1, 2:0) pieveica vienaudzes no Turcijas.

Mača desmitajā minūtē Latviju vadībā izvirzīja Evelīna Kolīte, bet 24 sekundes pirms pirmā pārtraukuma Linda Rulle panāca 2:0.

23. minūtē Rulle guva savus otros vārtus spēlē, uz ko Turcija atbildēja ar Sidres Ezeras precīzu metienu 47 sekundes pirms otrā pārtraukuma.

Pēdējā trešdaļā vārtus Latvijas izlases labā guva Rulle, fiksējot "hat-trick", kā arī Hanna Štrause.

Rulle šajā mačā sakrāja četrus (3+1) rezultativitātes punktus, kamēr divus (1+1) nopelnīja Štrause.

Vārtos Nikola Seleviča atvairīja 28 turciešu metienus.

Jau ziņots, ka pirmajā posmā B apakšgrupā latvietes ar 2:5 piekāpās Nīderlandei un ar 5:1 uzveica Kazahstānu. Savukārt E grupas pirmajā mačā Latvija ar 1:2 piekāpās Austrālijai.

Pēdējā čempionāta spēlē Latvija otrdien cīņā par piekto vietu tiksies ar Turciju.

U-18 pasaules čempionāta otrajā divīzijā piedalās deviņas komandas.

Trenera Mika Goluboviča vadībā Latvijas sieviešu izlasei tas ir pirmais U-18 pasaules čempionāts vēsturē.

Golubovičam turnīrā palīdzēs treneri Laila Dekmeijere-Trigubova un Vladislavs Koniševs, kā arī vārtsargu treneris Denijs Romanovskis. Fiziskās sagatavotības trenere ir Diāna Ņikitina.

Latvijas izlases sastāvs startam pasaules čempionāta otrajā divīzijā:

vārtsardzes - Nikola Seleviča (Hokeja skola "Rīga" (HS "Rīga")), Jeļizaveta Stadņika ("Lauvas");

aizsardzes - Marta Valante ("Kurbads"), Madara Saulīte ("Laima"), Ksenija Kezika, Luīze Zemesarāja (abas - "L&L"), Sindija Medisone ("Tukums"), Amanda Eihmane ("Lauvas"), Emīlija Jakovļeva (HS "Rīga");

uzbrucējas - Linda Rulle (Bergkāmenas "Baren", Vācija), Šarlote Štāle, Milana Laletina, Madara Roberta Zuševiča, Katrīna Paula Ozola (visas - HS "Rīga"), Evelīna Kolīte ("Laima"), Hanna Štrause ("Kurbads"), Lea Venckus, Valērija Lukjanska (abas - "Lauvas"), Emīlija Kaže ("L&L").