Latvijas jaunie motosportisti nedēļas nogalē Beļģijā izcīnīja ceturto vietu Nākotnes cerību kausā motokrosā jeb "Coupe de l'Avenir", kas neformāli tiek dēvēts par bērnu un jauniešu Nāciju kausu.

Individuāli veiksmīgākais starts padevās Uldim Freibergam, kurš "Open" klasē izcīnīja otro vietu. Viņš pirmajā braucienā finišēja otrais, bet otrajā braucienā ierindojās ceturtajā pozīcijā, kopā nopelnot sešus punktus.

Vēl "Open" klasē startēja Tomass Šaicāns, kuram izdevās divu braucienu summā sakrāt 25 punktus, kas ļāva ieņemt desmito vietu, bet Aleksis Araids noslēdza sacensības 24.vietā.

Vēl Latviju šajās sacensībās pārstāvēja Toms Dankerts, Rainers Grasis, Artūrs Vinters (visi - MX65 klase), Raivo Laicāns, Emīls Solovjevs, Alberts Knapšis, (visi - MX85 klase).

Kopvērtējumā, ņemot vērā visu braucēju rezultātus, Latvijas vienība ieņēma ceturto vietu.

Uzvaru izcīnīja Lielbritānijas jaunie motosportisti, kuriem sekoja Francija otrajā vietā, bet labāko trijnieku noslēdza Beļģija.

"Coupe de l'Avenir'' sacīkstes norisinājās 50. reizi.

Savukārt Jānis Mārtiņš Reišulis ADAC sērijas sacensībās MX125 klasē junioru ieskaitē, pagājušajā nedēļas nogalē Vācijā aizvadot pēdējo no astoņiem sacensību posmiem, kopvērtējumā ieņēma pirmo vietu.

Latvijas motosportists, piedaloties sešos posmos, kopā sakrāja 348 punktus, tuvāko sekotāju Ivano van Ērpu no Nīderlandes apsteidzot tikai par diviem punktiem. Roberts Lūsis ar 172 punktiem noslēdza sacensības devītajā pozīcijā, bet par vēl vienu vietu zemāk bija Kārlis Alberts Reišulis ar 168 punktiem. Markuss Ozoliņš ieņēma 24.vietu, un Martins Platkevičs izcīnīja 25.vietu.

Tikmēr augstākajā junioru sacensību klasē Edvards Bidzāns, startējot visos astoņos posmos, sakrāja 204 punktus un ierindojās sestajā vietā.