Latvijas centra uzbrucējs Oskars Batņa piektdien guva vārtus Somijas hokeja čempionāta spēlē un sekmēja Mikeli "Jukurit" komandas uzvaru.

"Jukurit" viesos ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pārspēja Lapēnrantas "SaiPa" komandu.

Batņa atzīmējās spēles septītajā minūtē, kad vairākumā vārtu priekšā pielaboja komandas biedra metienu, tobrīd panākdams 1:0. Trešā perioda 14.minūtē vēl vienu vairākumu viesiem realizēja Jarko Immonens.

Batņa, kurš guva uzvaru nesošos vārtus šajā spēlē, uz ledus pavadīja 11 minūtes un 46 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Latviešu hokejistiem šosezon 24 mačos atzīmējies ar trīs gūtiem vārtiem un četrām rezultatīvām piespēlēm.

"Jukurit" ar izcīnītiem 32 punktiem 24 spēlēs turnīra tabulā ierindojas 11.pozīcijā.