Pirmos punktus pasaules čempionātā pirmdien, 15. maijā, Tamperē zaudēja Zviedrijas hokeja izlase, kas pagarinājumā ar 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pieveica mājinieci Somiju.

Somijai tā bija otrā neveiksme trīs spēlēs, kas apgrūtina mājiniecei cīņu par kādu no pirmajām vietām Tamperes grupas noslēgumā.

Otrā perioda beigās zviedri izmantoja mājinieku kļūdu vidējā zonā un pretuzbrukumā ar "one timer" metienu precīzs bija Oskars Lindbergs. Neizšķirtu pamatlaikā Somijas izlase panāca pēdējās trešdaļas septītajā minūtē, kad no aizvārtes kritienā metienu pamanījās izdarīt Juho Lammiko, ripa trāpīja pa zviedru vārtsarga Larsa Jūhansona ekipējumu un ielidoja vārtos.

Pagarinājumā komandas vārtus neguva, bet pēcspēles metienos zviedri bija pārāki ar 3:2, sestajā metienu sērijā uzvaru atnesot Lūkasam Reimondam.

Čempionāta turpinājumā somi trešdien tiksies ar Franciju, bet Zviedrijai pēc divām brīvdienām gaida cīņa pret Ungāriju.