Pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupas spēlē "Arēnā Rīga" Čehijas valstsvienība ar rezultātu 2:0 (0:2, 0:0, 0:0) pārspēja Norvēģijas izlasi.

Norvēģijas izlase maču iesāka ar aktīvu spēli, bieži veidojot uzbrukumus, tomēr spēles 12. minūtē norvēģi pusminūtes laikā nopelnīja divus noraidījumus. Čehija šādu dāvanu izmantoja. Viņi vairākumā piespieda norvēģus tuvu saviem vārtiem, un Jans Kostaleks piespēlēja Dominikam Kubalīkam, kurš uzreiz izdarīja precīzu metienu.

Tad 19. minūtē Mihals Kempnijs izdarīja teicamu piespēli no savas zonas Jakubam Flekam, kurš izgāja pret vārtsargu un dubultoja savas komandas pārsvaru. Norvēģijai bija iespēja mainīt spēles gaitu, kad 28. minūtē Daniels Voženileks nopelnīja 5+20 minūšu noraidījumu līdz spēles beigām, taču spēle vairākumā norvēģiem nevedās. Mazākumā čehiem bija divas iespējas vēl vairāk palielināt pārsvaru, taču Henriks Haukelands atvairīja izdarītos metienus izgājienos.

Arī trešajā trešdaļā čehi droši kontrolēja spēli, un tikai trešdaļas beigās norvēģi tika pie vārtu gūšanas iespējām. Karels Vejmelka šajā mačā palika nepārspēts, atvairot visus 27 pretinieku metienus.

Čehijas izlase piecās spēlēs tikusi pie 13 punktiem un B grupas kopvērtējumā ierindojas pagaidu līderpozīcijā, savukārt Norvēģijas kontā ir četri punkti.

Norvēģija – Čehija 0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
Vārtu guvēji: - – Dominiks Kubalīks (12:33 min., 0:1, vair.), Jakubs Fleks (18:43 min., 0:2)
Soda minūtes: 10 – 31
Metieni pa vārtiem: 27 – 21