Zviedrijas hokeja izlase sestdien, 20. maijā, pasaules čempionātā izcīnīja piekto uzvaru piecās spēlēs, jau pirmajā periodā gūstot četrus vārtus un ar 4:0 (4:0, 0:0, 0:0) pieveicot Francijas valstsvienību.

Zviedrijai pirmdien jātiekas ar Dāniju, bet tad otrdien cīņā par pirmo vietu Tamperes grupā jāspēlē pret piecas uzvaras pamatlaikā guvušu ASV valstsvienību. Francijai pēdējās spēlē vēl jātiekas ar ASV un Vāciju.

Zviedrijas izlase uzvaru sev sakārtoja jau pirmajās 20 minūtēs, gūstot četrus vārtus. Jau mača otrajā minūtē Pērs Lindholms izvirzīja zviedrus vadībā, pēc perioda vidū Fabians Zeterlunds dubultoja zviedru pārsvaru. 17. minūtē Jonatans Bergrens vairākumā guva zviedru trešos vārtus, bet sešas sekundes pirms pārtraukuma Zeterlunds guva savus otros vārtus spēlē.

Lai gan zviedru pārsvars šaubas neradīja, mača turpinājumā līdzjutēji vārtu guvumus neredzēja. Reizi vēl ripa ielidoja Francijas vārtos, tomēr Zeterlundam netika fiksēts "hat trick" – zviedru hokejists ripu vārtos raidīja ar futbolista cienīgu sitienu.