Pasaules hokeja čempionāta A apakšgrupas spēlē svētdien, 21. maijā, Vācijas izlase ar rezultātu 7:2 (1:0, 3:0, 3:2) pārspēja vienu no turnīra pastarīšiem Ungāriju, turpinot cīņu par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Vācijas izlases labā divus vārtus guva Niko Šturms, bet pa reizei precīzi bija arī Vojtehs Stahovjaks, Morics Zaiders, Džons Peterka un Dominiks Kahuns. Savukārt Ungārijas izlases labā precīzi meta Istvans Terbocs un Nandors Feješs.

Vācijas hokejisti pēc Stahovjaka gūtā vārtu guvuma pēc pirmās trešdaļas bija vadībā tikai ar 1:0, bet tad otrās trešdaļas sestajā minūtē Maksimilians Zūbers nopelnīja 5+20 minūšu noraidījumu. Ungāriem ilgajā vairākumā nekas īsti neizdevās, bet turpinājumā vācieši guva vēl četrus bezatbildes vārtus.

Ungāri trešajā trešdaļā divu minūšu laikā atspēlēja divus vārtus, bet Kahuns 51. minūtē apturēja pretinieku izrāvienu. Turpinājumā vācieši maču noveda līdz drošai uzvarai.

Vācieši sešās spēlēs izcīnījuši deviņus punktus, ka ļauj pakāpties uz ceturto vietu. Dānijas izlase ir piektajā vietā ar astoņiem punktiem, bet tai vēl jāaizvada divas spēles. Ungārijai vēl priekšā spēle par vietas saglabāšanu elites divīzijā.

Vācija – Ungārija 7:2 (1:0, 3:0, 3:2).
Vārtu guvēji:
Vojtehs Stahovjaks (7:58 min., 1:0), Morics Zauders (35:04 min., 2:0), Niko Šturms (35:22 min., 3:0), Niko Šturms (37:55 min., 4:0, vair.), Džons Peterka (42:39 min., 5:0), Dominiks Kahuns (50:06 min., 6:2), Jonass Millers (58:38 min., 7:2) – Istvans Trebocs (46:11 min., 5:1), Nandors Feješs (48:13 min., 5:2)
Soda minūtes: 29 – 6
Metieni pa vārtiem: 33 (15+9+9) – 16 (4+3+9)